Hledáte dárek pro dědečka či tchána? Pomůžeme Vám!

Narozeniny se kvapem blíží a Vy hledáte ten nejlepší dárek pro dědu, který ho zaručeně potěší? Možností, jak být originální, je nespočetně. Například, má-li rád tabák, nepohrdne dárkovou kazetou s kubánskými doutníky, pro vášnivé sportovce existuje spousta obchodů se sportovními potřebami, kde můžete sáhnout po nové cyklistické helmě či trekingových holích a jistě neuděláte chybu, můžete však být absolutně originální a celé rodině vytřít zrak svým dárkem pro oslavence. Proto tu je e-shop Manboxeo, právě u něj najdete nejlepší dárek pro dědu !

Ukázky balení

Proč právě „Manboxeo“? Klíčový je u dárku nejen samotný obsah ale i styl balení, a ten je v tomto případě naprosto raritní. Možnosti jsou dvě – obdarovaný dostane buď dřevěnou bednu s páčidlem či cihlu s kladivem, tak či onak, před potěšením z dárku se k němu musí „probít“, to zaručeně rozproudí atmosféru každé rodinné sešlosti.

V případě cihly s kladivem bude dárkem poukaz, na co konkrétně, to je již na Vás, na výběr jsou poukazy například pro drsné dědy motorkáře ale také čilé kutily, aktivní sportovce či amatérské kuchaře.

U dřevěné krabice s páčidlem je výběr o něco širší, po jejím otevření v ní Váš dědeček či tchán najde to, co má nejradši, ať už půjde o masové výrobky, ty nejkvalitnější lihoviny či kosmetiku pro vousy. Velmi oblíbeným produktem je například „Dárková bedna s rumem Diplomatico“, v jejíž rozšířené verzi najde oslavenec mimo jiné i originální kubánské doutníky a gurmánský požitek první jakosti – kvalitní sušené maso.

Typ s rumem Diplomatico

Ke každé zásilce je ZDARMA přiložen Váš osobní vzkaz a pokud budete chtít, na bednu je možné natisknout různé motivy či fotografie. Ceny jsou příznivé, pohybují se od tisíce korun výše, záleží na Vašem individuálním výběru dárku, doprava je rychlá a ZDARMA a zacházení s Vaším cenným dárkem je samozřejmě jedině opatrné.

S dárky od „Manboxeo“ skutečně nemůžete udělat chybu, krom záruky kvalitní ceny a prvotřídnosti dárku je zaručeno i nadšení Vašeho dědečka či tchána, který na svou oslavu jen tak nezapomene už jen díky Vašemu dárku.