Nechte si postavit dům


Postavit dům je velice náročné. Kdo se rozhodl stavět svépomocí, ten tráví na stavbě téměř veškerý svůj volný čas. Ze zaměstnání běžet na stavbu, řešit nastalé problémy a hlavně se učit spoustu věcí za pochodu je velice psychicky náročné. Stavbě se musí podvolit celá rodina, a ne každý vztah takový nápor na psychiku vydrží. Proto část lidí volí stavbu na klíč. Co to znamená? Mnoho lidí si pod tímto pojmem stále neumí představit o co jde. Přitom je to to nejjednodušší, co si dnes můžete nechat postavit.

uzavření smlouvy

Dům na klíč https://www.enerdomy.cz/ je varianta pro ty, kteří se spokojí s kvalitní typovou stavbou. Takový dům si můžete vybrat i u nás. Nabízíme mnoho projektů od menších domků až po poměrně rozlehlé domy. Vsi jen vyberete projekt, a po podpisu smlouvy můžeme začít stavět. Musíte mít pozemek vyřešené finance. Jüan kde o stavbu nestaráte nijak. Maximálně si můžete vybrat třeba jinou barvu fasády a nebo oken.

Co získáte?
Svým klientům nabízíme stavu zděného domu nebo dřevostavby. Obě varianty jsou kvalitní, takže se nemusíte bát že by vydržely jen pár let. Všechny naše domy jsou kompletně hotové. Klíče vám budeme předávat od domu, který je připravený k nastěhování. Chybí mu jen kuchyňská linka, kterou si klienti chtějí řešit po svém. Můžete se chodit dívat jak váš dům roste, a díky tomu budete vědět kdy si začít hledat právě chybějící linku. Tento postup vám zaručí, že se budete moct nastěhovat co nejdříve.

luxusní dům

Stavba domu na klíč je pro klienty jednoduché řešení. Nemusíte se trápit stavbou domu, pokud nemáte potřebné zkušenosti ve stavebním oboru. Jednoduše se podívejte na naše projekty i na hotové domy, které jsme již předali jejich majitelům. Některý z nich můžete mít i vy, musíte si jen vybrat. Dům můžete mít hotový během několika týdnů v případě dřevostavby. Zděný dům se stav déle, proto si vyberte typ domu, který vám bude vyhovovat i z časových důvodů.