Nový NISSAN Micra

·         Vůz je delší, nižší i širší než kdykoliv předtím a je k dispozici výhradně v pětidvéřové verzi.
·         Nové světlomety jsou ostře řezané spolu s LED diodami ve tvaru známého bumerangu od Nissanu, jako jeho trvalý podpis.
·         Nepřehlédnutelná je nová mřížka chladiče, jehož chromování přechází ve sportovní linie vedoucí přes kapotu a dále po obou stranách vozu.
volant Nissanu
·         Černá barva sloupků zajímavě vizuálně odděluje zešikmenou střechu od zbytku vozu.
·         Zajímavé jsou efektně zapuštěné kliky zadních dveří, v horní části sloupků.
·         K dispozici je hned deset barev karoserie včetně dvou pastelově bílých.
·         Na exteriéru můžete měnit kryty zpětných zrcátek, lišty předního a zadního nárazníku, ochranné lišty, ale vybírat lze i ze sedmi stylů barevných polepů.
·         Velice zajímavě a luxusně vypadá obšití kolenní opěrky a palubní desky spolujezdce.
·         Nelze ani přehlédnout palubní desku, které dominuje velký dotykový panel, na němž můžete ovládat spoustu užitečných funkcí, jako například panoramatický kamerový systém.
kolo Nissanu
·         Hlavová opěrka řidiče neslouží pouze jako klasická opěrka hlavy, ale je vybavena unikátním audiosystémem BOSE Personal. Zvuk vás doslova obklopí, a přesto neruší.
·         Auto dále nabízí celou řadu technologií pro řízení a bezpečnost, jako například rozpoznávání dopravních značek, automatické přepínání dálkových světel, inteligentní sledování jízdního pruhu nebo nouzové brždění a rozpoznávání chodců.
nový Nissan
·         Řízení má Nissan velmi přesné, citlivé a rychle reaguje na změny natáčení volantu.
·         Prodává se s úspornými motory a pětistupňovou manuální převodovkou.
·         V nabídce jsou dva tříválcové zážehové motory 0,9 s výkonem 66 kW a motory 1,0 s výkonem 52 kW a do třetice motor 1,5 s výkonem 66 kW.
·         Spotřeba je také velmi potěšující a tu kombinovanou automobilka v technickém průkaze uvádí 6,0 litrů na 100 km.
·         Základní cena Nissanu Micra nové generace startuje na 259 000 Kč.