Odvoz vozu, ať jste kdekoliv


Každý z nás se určitě jednou ocitl v situaci, ve které nemohl řídit, ať už díky požití alkoholu, tak i třeba zhoršenému zdravotnímu stavu. Díky takovým případům je tu firma, která poskytuje odvoz auta odkudkoliv, kde se zrovna nacházíte. Díky 11 let působení na trhu jde o kvalitní firmu se spolehlivými zaměstnanci a kolektivem.

Pokud se v této nevhodné situaci ocitnete, není nic lehčího než vytočit číslo, které je uvedené na webové stránce. Po zazvonění zvedne telefon operátor, který pracuje na dispečinku a začne s vámi řešit Váš problém.

edsel-ranger-392745_1920

Dispečer se Vás zeptá na základní otázky jako je tip vašeho vozidla a odkud kam chcete dopravit. Pote se podívá na nejbližší posádku, která je nejblíže k Vašemu místu a sdělí Vám čas, kdy by pro Vás mohla posádka dojet. Po odsouhlasení času vyzvednutí je Vám dispečinkem zaslaná SMS, ve které jsou informace jako tip vozidla, registrační značka a tovární značka. Tyto informace jsou pro lepší orientaci, slouží k rychlému rozpoznání posádky, která Vás a vaše auto jede vyzvednout.

Při příjezdu posádky jde jeden řidič s Vámi k autu a nasedáte k odjezdu. Zapíše se stav tachometru vašeho automobilu a jízda může započít. Po příjezdu k vašemu místu určení se vyrovnáte s řidičem za ujeté kilometry a řidiči odjíždí k dalšímu zájemci. Zde tyto služby končí a Vy máte Váš automobil v bezpečí vašeho domova a můžete jít s klidnou duší spát.

taxi-988348_1920

Samozřejmostí u této služby je také rezervace odvozu vozu na předem určený čas. Takže si v klidu dopředu můžete naplánovat Váš harmonogram tak, aby vše sedělo na minutu. Služby vykonávají zodpovědní řidiči, kteří se vždy včas dostaví na místo vyzvednutí. Výhodou je také placení kartou.

Pokud se tedy ocitnete někdy v nesnázích, neházejte flintu do žita a zkuste vyzkoušet tuto osvědčenou službu. Určitě se Vám tento komfort zalíbí a budete ho využívat i do budoucna.