Krasy České republiky

Česká republika znamená pro každého občana něco jiného. Určitý počet lidí vnímá Českou republiku pouze jako místo narození a nepozná jediný kout této nádherné republiky. Jiní jsou ba naopak zapálení do historie a chtějí poznat tuto nádhernou zemi blíže než ostatní. Stráví půlku života cestováním po památkách a přírodních úkazech, které republika nabízí. Pokud mezi takové zastánce patříte, zaručeně byste měli navštívit Mikulov, který patří mezi vyhledávané destinace u nás.

Mikulov

Mikulov Vám nabídne nespočet památek, cyklistických tras, ale taky výšlapů, ze kterých budete mít obdivuhodný výhled. Mezi takové patří třeba Věž na Kozím vrchu, nebo třeba Svatý kopeček. Samozřejmě nebudete zklamaní ani z místního ubytování, protože hotely Mikulov, mají zaručeně co nabídnout.

Hotel nabízí parkování až pro 80 automobilů a to hned u hotelu. Na výběr zde budete mít pokoje standard, deluxe, či rodinné pokoje a to v naprosté čistotě. Mimo to se zde dá objednat dárkovou poukaz na přání, nebo se dá vybrat z pobytových balíčků dělaných na míru. Personál je velice ochotný a milí, takže se nemusíte bát ani zeptat na bližší informace, nebo na památky, které stojí za to vidět. Samozřejmostí je zde restaurace, ve které si můžete objednat zdejší tradiční jídla, nebo speciality, které pro Vás připraví šéf kuchaři.

Mikulov (2)

Mezi vyznavače odpočinkové dovolené je zde wellness centrum, které je plně vybavené a zaručeně nadchne, jak dospělé, tak i děti. Můžete se těšit na vířivky, bazén, ale i masáže, zábaly, nebo třeba pedikúru, kterou ocení především ženy. Ty určitě také nadchne místní vinny sklípek, kde mohou ochutnat nasládlé víno zvané Pálava. Pro může je zde naopak pivovar, kde si mohou dopřát točené pivo.

Pokud jste se tedy nerozhodli, jaké kouty České republiky procestujete letos, zkuste vsadit na tuto osvědčenou destinaci. Zajisté si zde odpočinete a načerpáte novou energii, která se Vám v práci bude chodit.