Moderní domácnost


Ačkoliv se nabízí velká škála stylů, jež můžeme promítnout do svého domova, nejoblíbenější je moderní styl. Jedná se o jednoduché, účelové a pohodlné zařízení bydlení. Žádné složité kudrlinky, pouze základní geometrické tvary, mírné odstíny a hladké povrchy. Jak tedy zařídit svůj domov, aby působil moderně a nebyl náročný na údržbu?

moderní světlo

Barvy

Do moderních interiérů se obvykle volí jednoduché, až trošku chladnější odstíny. Zářivé barvy raději ponechejte ostatním. Béžová, šedá, černá, bílá, světle modrá. Barvy by neměly křičet, ale pohodlně ladit a přelévat se tak, že celek působí světle a čistě.

Osvětlení

V moderní domácnosti je potřeba velké množství světla, zároveň však na základě šetření peněz a životního prostředí jsou používány úsporné žárovky, mnohdy i využití solárních energií. Svítidla v moderním stylu light4home.cz bývají obvykle kovová, skleněná, nebo s dřevo dekorem. Nejčastěji se používají bodová svítidla, lustry přisazené ke stropu, nebo led pásky. V moderní domácnosti musíte investovat do kvality a vybírat taková svítidla, která poskytnou co největší množství světla, které pozitivně stimuluje oči i psychické rozpoložení všech obyvatel. Designová moderní svítidla v nejlepší kvalitě a za skvělé ceny koupíte například v e-shopu Light for home, který se zaměřuje na prodej osvětlení v té nejlepší kvalitě.

osvětlení

Nábytek

Moderní nábytek je jednoduchý, pohodlný a nenáročný na údržbu. Skleněné stoly snadno umyjete vodou, a s pomocí vysavače na okna už je nemusíte leštit. Pohovky mívají úložný prostor, samy však celkově bývají prostorné, pohodlné a co se údržby týče, vyrábí se z materiálů, které leccos snesou. Koženka sice působí elegantně, ale snadno se začne loupat. Semiš je potřeba stále čistit, což také nebude ta nejlepší volba. Co se šatníků týče, ideální jsou zabudované skříně, nebo jednoduché, jednobarevné skříně a komody s šuplíky bez kliček.

Především však musíte zařízení uzpůsobit rozložení místností a vašim reálným možnostem.