Ozdobte si svatební stůl

Letošní svatby budou bezpochyby jiné, než jaké byly v minulých letech, nicméně jedno jim zůstává stejné – jedná se jedinečný okamžik v lidském životě, který chtějí mít novomanželé zkrátka dokonalý. Pokud tedy i vy spadáte do této kategorie, není divu, že si přejete vyzdobit vaši sváteční tabuli. My vám dnes přinášíme ty nejlepší nápady, díky kterým vaše svatební tabule nadchne všechny hosty!

svatební stůl

První věcí, která by na této sváteční tabuli neměla chybět, je organza https://www.prima-obchod.cz/produkty/latky/sifon-zorzet-a-organza. Ta se obvykle pokládá jako středový pás přes celý stůl. Vyrábí se v celé řadě barev, není tak problém sehnat organzu v přesných barvách vaší svatby. Nemusíte se tak bát, že by vám sváteční tabule neladila s ostatní výzdobou. Navíc některé z nich jsou vyrobeny v různých vzorech – například pavučina.

Na organzu se pak obvykle pokládají další dekorace. Může se jednat o drahokamy, kameny, srdíčka nebo cokoliv jiného. Taktéž se na organzu pokládají květiny – a to buď klasicky ve váze, nebo jako dlouhý květinový had. Obě varianty jsou velmi módní a vypadají velice dobře. Květiny ve vázách jsou obvykle zmenšeninou svatební kytice. Květinový had je pak většinou tvořen z eukalyptu nebo jiné popínavé rostliny.

prostřená tabule

K tomu jsou tyto květiny velmi často doplněny o světelné řetězy. Obzvláště květinoví hadi vypadají neuvěřitelně krásně, pokud jsou obmotání světelnými řetězy. Celý stůl tak vypadá ještě minimálně o dvě úrovně hezčí. Tyto řetězy si můžete buď koupit, nebo zapůjčit ve specializovaných prodejnách.

Na stole pak vypadají moc krásně i dřevěné kulatiny. Ty jsou k vidění taktéž především v posledních letech. Jedná se o jakousi módní vlnu. V podstatě se jedná o nařezaná kola ze stromů. Na tyto kola pak můžete umístit vázy, popelník, nebo cokoliv jiného. Kulatiny se hodí především na přírodní svatbu.