Solární pohon pro celou zahradu

Solární pohon vám ušetří sílu, energii i peníze. Díky solárním systémům můžete mít levný ohřev vody na zalévání i do bazénu, pohon zavlažovacího systému, ale také super trendy ve vaší zahradě v podobě okrasných lucerniček nebo jiných drobných dekorací.
Odběr sluneční energie vás nemusí stát ani korunu, proto byste byli sami proti sobě, kdybyste nenechali slunce, aby pracovalo za vás. Tento nevyčerpatelný zdroj energie nejenže šetří životní prostředí, ale také vaše síly a peníze. Navíc velkou výhodou solárních systémů je snadná údržba a obsluha, i dlouhá životnost. Víte, kde všude můžete sluneční energii využít?
solární panel
· ZAVLAŽOVACÍ SYSTÉM
Abyste nemuseli každý den chodit od záhonu k záhonu s plnou konví vody, můžete raději využít zavlažovacího systému, který sám dovede vodu až ke kořenům rostlin na vaší zahradě i ve skleníku. Díky jednoduchému principu, kdy slunce dobije pomocí solárního článku baterie, které napájejí vodní pumpu, která nasává vodu z nádrže, vaše rostlinky nikdy neuvadnou.
solární lampičky
· OHŘEV BAZÉNOVÉ VODY
Kdo by nechtěl mít v bazénu příjemně teplou vodu? Díky ohřevu ze solárních panelů vám bazénová voda nikdy nevystydne, naopak se díky nim její teplota zvedne až o šest stupňů. Panely můžete dokoupit i k bazénu, který již máte na zahradě.

· SEKÁNÍ ZADRADY
Sekačka na solární pohon vám sice zahradu úplně sama neposeká, neboť je zde zkombinován solární pohon s ručním. Klasická sekačka je totiž doplněna o baterii, elektromotor a solární panel. Takže když se chcete pustit do sekání, stačí sekačku trochu rozjet, a tím se zapojí do chodu také elektromotor, který pomáhá v pohybu. Sekání je tak podstatně snazší.
venkovní světla
· OSVĚTLENÍ
Solární lampy nespotřebovávají žádnou energii, tudíž jsou velmi ekologické. Pomocí solárního panelu zachytávají po celý den sluneční energii, kterou shromažďují v akumulátoru. Tu pak za tmy využijí. Na zahradě tak nepotřebujete žádné rozvody elektřiny. Navíc jejich instalace je velmi snadná. Drobné lampičky vám mohou posloužit nejen jako orientační osvětlení u cesty, ale také jako designové zpestření terasy i celé zahrady.