Prázdninová ZOO školička s aktivní výukou angličtiny

Chodíte o prázdninách do práce, babičky a dědové odjeli na dovolenou a nemáte přes den komu svěřit své ratolesti? Chcete aby Vaše děti netrávily prázdniny před televizí a počítačem a přitom se dobře bavily, užily si čerstvého vzduchu, potkaly nové kamarády, naučily se spoustu nových věcí a ještě k tomu se zdokonalily v angličtině? Právě pro Vás otevřela zlínská ZOO Lešná prázdninovou ZOO školičku, při které si děti nejen užijí přírody a zvířátek, ale také si osvojí část znalostí z angličtiny. To vše v přátelském a pohodovém prostředí.
londýnské věci
ZOO školička je:
· jednodenní nebo třídenní
· určena pro děti od 6 do 13 let se základní znalostí angličtiny
Kvalita výuky je zaručena díky certifikovanému lektorovi, který je dětem k dispozici po celý den. Děti jsou prováděny a vyučovány v malých skupinách v počtu nejvíce osmi dětí, tak je jim zaručena maximální pozornost. Kromě procházky krásnou ZOO, krmení zvířatek je pro děti připraven bohatý program, díky němuž si z této školičky odnesou mnoho nezapomenutelných zážitků a k tomu navíc další znalosti z tolik v dnešní době potřebné angličtiny. Ta jim není do hlavy vtloukána silou, ale přirozenou a zábavnou formou. Proto ani tyto znalosti nebudou zapomenuty. Součástí programu je také speciální výklad o jednotlivých kontinentech a závěrečná soutěž pro zvířecí odborníky. Samozřejmostí je zajištění dopolední i odpolední svačinky.
Děti tak tráví celý den na vzduchu mezi kamarády a zvířátky v přírodě a přitom se nenásilnou formou přiučí nejen anglicky, ale také spoustu nových věcí, které v běžném životě těžko poznají.
holčička a lamy
Areál zlínské ZOO byl založen na přelomu roku 1804 – 1805, otevřena byla v roce 1948. ZOO Lešná patří k nejnavštěvovanějším místům Moravy. Každý rok přivítá více než 600 000 tisíc návštěvníků, a tak jí v návštěvnosti mezi patnácti českými zoo patří druhé místo. Čítá 6 pavilónů, 213 druhů zvířat a 1261 jedinců. A to už stojí za to vidět nebo ne?

Posted in Nezařazené