Schodiště do rodinného domu

style=“margin:0in 0in 8pt“>Patrový rodinný dům by chtěl každý z nás a mnoho lidí o něm sní. Pokud jste měli štěstí a jeden takový sehnali, tak se dobře rozmyslete, jaké udělat schodiště v domě. V dnešní době existuje nespočet variant a člověk má tak vždy na výběr. Pokud uvažuje o výměně starého schodiště za nové, tak si vyberte správnou a spolehlivou společnost. Jedna z takovým společností je firma Havlíček, který dělá mnoho druhů schodišť, a to v moderním a nadčasovém stylu.

kulaté schodiště

Tato společnost se zabývá schodištěm a zábradlí do interiéru i exteriéru. V jejich nabídce najdete jak schodiště dřevěné, tak kovové, a to s velkým výběrem zábradlí. To si můžete nechat udělat skleněné, kovové, či dřevěné. Zábradlí může mít nejrůznější styly a než nějaký zvolíte, tak si prohlédněte všechny na jejich stránkách. Samozřejmostí je, že vám firma dopředu všechno zaměří a udělá takové schodiště, které Vám bude přesně pasovat. Jejich dodání se pohybuje od 4 do 6 týdnů u jednoduchého schodiště a u těch složitějších se pohybuje dodání okolo 16 týdnů. Ovšem nemusíte mít strach, toto čekání bude určitě za to stát. Jejich díla jsou skvostem a dokonale vyzdvihne charakter domu.

kulaté schodiště

Schodiště dělají v různých typech, a to kulaté schodiště, vřetenové schodiště, přímé schodiště, či obloukové schodiště. Všechny tyto typy si můžete prohlédnout na jejich stránkách, a to včetně reálných fotek, které byly pořízeny přímo u zákazníka. Inspirace na jejich stránkách je opravdu veliká a je tak dobré vybrat to, co se Vám líbí nejvíce. Pokud máte strach, aby firma odvedla dobrou práci, tak ho mít určitě nemusíte. Firma totiž vznikla v roce 1987 a od té doby udělala nespočet schodišť, či zábradlí. Navíc se pohybuje i na Evropském trhu a má tak velký rozhled ohledně novinek a trendů na trhu. Pokud tedy budete shánět firma na schodiště, tak toto je ta správná volba, na koho se obrátit.