To nejlepší pro vaši domácí kancelář nebo malou firmu

Dnes už je naprostým standardem to, že v základní nabídce každé laserové tiskárny, je tisk v barvě. Všechny další funkce už jsou samozřejmě na vás. Ať už potřebujete nejlepší bezdrátovou barevnou laserovou tiskárnu nebo hodláte používat užitečné administrativní funkce, jako je faxování či skenování. HP nabízí tiskárny jak pro domácí kancelář nebo pro vaši malou firmu.
tonery v tiskárně
Při výběru je dobré brát v potaz množství očekávaného tisku, který se odrazí například při dodatečném nákupu HP barev do tiskárny. Dále nezapomeňte na funkčnost a rychlost tisku. Potřebujete jednu funkci nebo chcete, aby byla vaše tiskárna multifunkční? Pokud například hledáte kombinaci tiskárna-skener-kopírka pro domácí použití, na trhu najdete velký výběr, který vám pomůže zvládnout i náročné úkoly. Zeptejte se sami sebe, potřebujete fax? Toto zařízení může být pro jednoho naprosto zásadní a pro druhého zase úplně zbytečné.
V případě pořízení multifunkčního zařízení, mohou být prvotní náklady z počátku mnohonásobně vyšší, ale díky větší všestrannosti tuto investici jistě do budoucna oceníte. Pokud ovšem plánujete tisknout pouze nezbytné dokumenty jednou za čas, bohatě si vystačíte s laserovou tiskárnou, která disponuje jen funkcí tisku.
Ujistěte se, že výsledná koupě odpovídá vašim prioritám, ať už je to rozpočet nebo nákup toho nejlepšího z nejlepších.
Investice, která se vyplatí
Nejlepší barevné laserové tiskáren pro domácí použití
Barevná tiskárna HP LaserJet Pro M452 nw
Tato tiskárna je bezdrátovým zařízením s jednou funkcí. Je skvělá pro svoji rychlost, dokáže vytisknout až 28 stránek za minutu pro barevné i černobílé úkony. Podporuje tisk ze smartphonu nebo tabletu.
Samsung Xpress Sl-C430W
Poskytuje efektivní laserový tisk při dodržení finanční efektivity. Díky technologii ReCP se můžete spolehnout na vysokou kvalitu vašeho barevného tisku.